Jdi na obsah Jdi na menu
 


Horoskop 2008

Obrazek

Beran:


Přestaňte se litovat a začněte pořádně žít! Váš život je délkou nekonečný a Vy byste měl/a tento nudný příběh trochu zpestřit. Jak to uděláte je na Vás! Nechte se vést srdcem; mozek Vám v tomto případě nepomůže! V tomto roce Vás čeká překvapení. Také velký finanční problém Vás zaskočí, ale nakonec se z něho vykouzlí balík (samozřejmě peněz)! Upřímnou soustrast!

Obrazek
Blíženci:Připravte se na změnu! Váš život Vás zatím vychovával, ale brzy si na Vás políčí past! A rozhodně ji nebudete čekat! V tomto roce byste se měl/a zaměřit zejména na své tělo. Nepodceňjte zdraví Vaší pokožky ani orgánů! Mohlo by se Vám to vymstít! A pak na Vás čeká hezký dobrodružný zážitek. Pěkný rok.

Obrazek
Býk:Vaše divoká povaha Vám zajišťuje pestrý život. Měl/a byste si však dát pozor na Vaší/eho přítele/kyni - tento rok Vám i jemu/jí připraví bohaté a většinou nepěkné zážitky! Také Vaše rodina bude v krizi. Těžko však říci v jaké! Proto se vyvarujte všem kofliktům! V tomto roce na Vás mimo jiné čeká teké boj o peníze....ten vás však na delší dobu zvláštně ovlivní! Samozřejmě se tomu dá vyvarovat, proto říkám: Nebuďte slepý/á - rozhlédněte se!
 
Obrazek
Kozoroh:Tento rok Vám přinese mnoho dobrého i špatného. Mezi ty dobré patří zejména další člen rodiny ať blízký nebo vzdálený, oblevení nových přátel, kolem kterých už roky slepě chodíte a až teď si jich všimnete! Však mezi ty špatné patří hlavně problém s prácí, od kterého taky odezní velká finanční kalamita, ze které se ale v pohodě vybatolíte a práci si seženete výhodnou! Vaše náladová povaha Vás však neopustí!!! Proto bych vám radila se vyhnout všem konfliktům!!! Tak Vám přejí příjemný rok 2008!

Obrazek
Lev:V tomto roce se Vám budou občas Vaši přátelé zdát velmi náladoví, ale zamyslete se také nad sebou! Nejste ten/ta nálodový/á náhodou Vy? Také byste se měl/a vyhnout každému konfliktu s rodinou! Zejména jestli máte mladšího sourozence, byste se měl/a snažit mu/jí pomoci! Ani on/a to nebude mít tento rok jednoduché! Ale obraťme list od špatných věcí! Tento rok Vás čeká hodně peněz! však neutrácejte je moc rychle!Budou se Vám hodit. Šťastný rok!

Obrazek
Panna:V tomto roce byste si měl/a dávat pozor na Vaše zdraví. Čeká vás několik zrádných nemocí, ale neděste se! Ze všech se vyléčíte! Také byste si měl/a dávat pozor na peníze! Neutrácejte je příliš rychle! To byste se divil/a, jak rychle je utratíte! Váš život Vás zatím vychovával, ale v tomto roce na Vás připravil bludiště, ze kterého se jen stěží vymotáte! Upřímnou soustrast!

Obrazek
Rak:Přestaňte ostatní tolik dusit, nekřičte na ně, nedělejte jim naschvály! Může se Vám to vymstít! Zejména u Raka, Panny a Střelce! Pokuste se s nimi nějak vyjít, vyplatí se to! Například ve finančním směru! Rozhodně na Vás Váš nadřízený už nepolíčí žádnou pastičku, která by vám dělala potíž! Rodina si Vás také začne více vážit. V tomto roce na Vás čeká také láska! Hlavně se ji nesnažte hledat! Ona příjde sama! Tak příjemný rok 2008!

Obrazek
Ryby:Vaše ledová povaha Vám brání se v životě odvázat. Zkustesi někam vyjít! Vezměte nejlepší/ho Kamaráda/ku a zajděte si někam pořádně "zapařit"! Také byste neměl/a spoléhat na někoho jiného, že vám zařídí život. je to přeci váš život a Vy byste se o sebe měl/a sám/a postarat. Zkuste se trochu osamostatnit! V tomto roce na Vás mimo jiné čeká také velké překvapení týkající se rodiny, nebo přátel! Tak se přopravte na bouřlivý rok 2008!

Obrazek
Štír:Tento rok pro vás bude jiný, težší než jakýkoli jiný předtím! Ve většině případů si budete připadat přebytečný/á, trapný/á, a pod úrovní ostatních. Avšak i kdyby jste byl/a mezi Vašimi nadřízenými a kolem Vás by nebyl nikdo s menší hodností, musíte se přemoci! Vždyť jsme všichni stejní! Všichni děláme chyby, všichni občas uděláme něco trapného, a někteří z nás si připadají takovíhle jediní na světě! A mezi ně patříte i Vy!Ale ve Vás je něco víc! Vy nejste jenom malá chabá osůbka, jste normální člověk!!!! V tomto roce Vás mimo jiné také čeká zvláštní překvapení, které Vás na delší dobu ovlivní, což se vám vyplatí. Někomu se velmi zalíbíte. Pěkný rok!

Obrazek
Střelec:Jste velmi společenská osoba. Dokážete na lidi udělat dojem po pár minutách rozhovoru, avšak přeci se tento rok objeví osoba, která si Vás zrovna moc neoblíbí. Bude Vás chtít zničit. Vy však se svou bojouvou povahou se budete velmi dobře bránit. Dobrá zpráva je, že se z Vás a té osoby stanou přátelé na celý život!!!!Dávejte si však pozor na Vaši rodinu. Zejména na rodiče! Začnou být z neznámých důvodů velmi starostliví. Budou Vás sledovat a neustále se Vás vyptávat, kde jste posledních 5 hodin byl/a. To také lehce ovlivní Váš život po sexuální stránce. Ale nebojte! Vše se zas urovná. Přeji zábavný rok 2008

Obrazek
Váhy:
Tento rok se pro Vás nebude příliš lišit od těch ostatních. Jen v drobnostech a to jsou např.: noví přátelé, jiný /á šéf/ová, jiné pracoviště. Však jedna rada je specielně pro Váhy připravena a to pro každý rok!!!!! Jste příliš rozmazlený/á životem, Vaše cesta je nezávislá - přeskakujete z lávky na lávku a dáváte si pozor, aby nebyla vratká! Nerad/a riskujete, což Vám brání k divokému životu. Jen občas se někam vydáte...a to Vás nikdy příliš nevzrušilo. Jedno řešení tady ale je! Přestaňte se tolik hlídat, přestaňte dodržovat veškeré hranice, zkuste nějakou tu chvíli žít bezmezně! Hlavně když Vás podle tabulek tento rok čeká něco jako malá změna na velmi krátkou dobu!!!! Tak se snažte..! Pěkný rok 2008!

Obrazek

Vodnář:Nechápu, proč se Vám říká Vodnář, když se v životě topíte. Pohlcuje Vás vlna zvaná "svět"! Necháváte se unést cizím stylem žití, což se Vám příliš nevyplácí, protože každý přeci žijeme jiným stylem žitota. Najeďte si na vlastní stopu a tou jeďte dál. Neprojíždějte jiné, cizí stopy!!! Určitě i ta Vaše bude hezká příjemná se spoustou dobrodružství a milých překvapení!
Také na Vás čeká nový člen rodiny a nová láska. S tou už ale bude trochu potíž! Avšak Vy se tím proderete a dostanete se až ke krásnému konci a novému začátku! Přeji uspěšný rok 2008!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ahoj....

(Barča, 16. 12. 2008 18:31)

V jakým jste znamení? :-))